KAS IR AMBEX?

Ambex ir Latvijā dibināts uzņēmums, kura mērķis ir sniegt plaša klāsta tehniskos risinājumus un atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kas vēlas attīstīt savu darbību interneta vidē.

Ambex piedāvā augstas kvalitātes mājaslapu dizainu izstrādi ar ērtu satura vadības sistēmu, dažādus mūsdienīgus tehniskos un satura risinājumus. Nodrošinām hostingu, tehnisko atbalstu un apmācības, palīdzam piereģistrēt domēnu un gādājam, lai projekta izstrāde būtu maksimāli ātra,  iekļaujoties termiņos.
Rūpējamies, lai jūsu mājas lapa būtu ne tikai skaista, bet arī ērta, viegli uztverama un SEO draudzīga. Radām dizainu no nulles vai koriģējam un papildinām jau iesāktus projektus. 

Ideja par uzņēmumu radās, pamanot, ka šajā jomā ir iespēja sniegt lielu pievienoto vērtību un atbalstu jaunajiem uzņēmumiem, kā arī tiem uzņēmumiem, kuriem mūsdienu apstākļi ir likuši strauji pāriet uz interneta vidi.

Uzņēmuma nosaukums radies, apvienojot vārdu “amber” ar burtu X, kur “amber” no angļu valodas nozīmē “dzintars”, kas ir viena no Latvijas bagātībām, un X simbolizē tehnoloģijas un dažādās iespējas, ko piedāvā Ambex uzņēmums.

Uzņēmuma komanda sastāv no pieredzējušiem savas jomas speciālistiem, kuri izveidos Jūsu vajadzībām pielāgotus tehnoloģiskos risinājumus un kuri tic Ambex mērķiem un vīzijai.

Kas ir AMBEX?