Privātuma politika SIA Ambex

Vietnē ambex.lv, kas pieejams no www.ambex.lv, viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir mūsu apmeklētāju privātums. Šajā Privātuma politikas dokumentā ir ietverti informācijas veidi, ko apkopo un ieraksta ambex.lv un kā mēs to izmantojam.

Ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama plašāka informācija par mūsu Privātuma politiku, nevilcinieties sazināties ar mums. Mūsu konfidencialitātes politika tika izveidota, izmantojot GDPR Privacy Policy Generator
Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR)

Mēs esam jūsu informācijas datu pārzinis.

SIA Ambex juridiskais pamats šajā Privātuma politikā aprakstītās personas informācijas vākšanai un izmantošanai ir atkarīgs no mūsu apkopotās Personas informācijas un konkrētā konteksta, kādā mēs apkopojam informāciju:

SIA Ambex ir jāpilda līgums ar Jums
Jūs esat devis SIA Ambex atļauju to darīt
Jūsu personas datu apstrāde notiek SIA Ambex leģitīmajās interesēs
SIA Ambex nepieciešams ievērot likumu

SIA Ambex saglabās jūsu personas informāciju tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā Privātuma politikā noteiktajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu informāciju, ciktāl tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības, atrisinātu strīdus un īstenotu mūsu politikas.

Ja esat Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) iedzīvotājs, jums ir noteiktas datu aizsardzības tiesības. Ja vēlaties būt informēts par to, kādu personas informāciju mēs par jums glabājam, un ja vēlaties, lai tā tiktu noņemta no mūsu sistēmām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Noteiktos apstākļos jums ir šādas datu aizsardzības tiesības:

Tiesības piekļūt, atjaunināt vai dzēst informāciju, kas mums ir par jums.
Tiesības uz labošanu.
Tiesības iebilst.
Tiesības uz ierobežojumu.
Tiesības uz datu pārnesamību
Tiesības atsaukt piekrišanu

Žurnāla faili

ambex.lv ievēro standarta žurnālfailu lietošanas procedūru. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad viņi apmeklē vietnes. Visi hostinga uzņēmumi to dara un daļu no hostinga pakalpojumu analīzes. Žurnāla failu apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, novirzīšanas/izejas lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ar informāciju, kas ir personiski identificējama. Informācijas mērķis ir tendenču analīze, vietnes administrēšana, lietotāju kustības izsekošana vietnē un demogrāfiskās informācijas apkopošana.
Sīkfaili un tīmekļa bāksignāli

Tāpat kā jebkura cita vietne, arī ambex.lv izmanto ‘sīkdatnes’. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju, tostarp apmeklētāju preferences un vietnes lapas, kurām apmeklētājs piekļuva vai apmeklēja. Informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāju pieredzi, pielāgojot mūsu tīmekļa lapas saturu, pamatojoties uz apmeklētāju pārlūkprogrammas veidu un/vai citu informāciju.
Privātuma politikas

Jūs varat iepazīties ar šo sarakstu, lai atrastu Privātuma politiku katram no ambex.lv reklāmas partneriem.

Trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes, JavaScript vai Web Beacons, kas tiek izmantotas to attiecīgajās reklāmās un saitēs, kas parādās ambex.lv, kuras tiek nosūtītas tieši uz lietotāju pārlūkprogrammu. Kad tas notiek, viņi automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu viņu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai personalizētu reklāmas saturu, ko redzat jūsu apmeklētajās vietnēs.

Ņemiet vērā, ka ambex.lv nav piekļuves vai kontroles pār šīm sīkdatnēm, kuras izmanto trešo pušu reklāmdevēji.
Trešo pušu privātuma politikas

ambex.lv Privātuma politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai tīmekļa vietnēm. Tāpēc mēs iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgajām privātuma politikām, lai iegūtu sīkāku informāciju. Tajā var būt ietverta viņu prakse un norādījumi par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Jūs varat izvēlēties atspējot sīkfailus, izmantojot atsevišķas pārlūkprogrammas opcijas. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par sīkdatņu pārvaldību ar noteiktām tīmekļa pārlūkprogrammām, to var atrast attiecīgajās pārlūkprogrammu vietnēs.
Informācija bērniem

Vēl viena mūsu prioritātes daļa ir bērnu aizsardzības pievienošana interneta lietošanas laikā. Mēs mudinām vecākus un aizbildņus novērot, piedalīties un/vai pārraudzīt un vadīt savas darbības tiešsaistē.

ambex.lv apzināti neievāc nekādu personu identificējošu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja uzskatāt, ka jūsu bērns ir sniedzis šāda veida informāciju mūsu vietnē, mēs ļoti iesakām nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties izņemt šādu informāciju no mūsu ierakstiem.
Tikai tiešsaistes privātuma politika

Mūsu Privātuma politika attiecas tikai uz mūsu tiešsaistes darbībām un ir spēkā mūsu vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, ko viņi kopīgo un/vai apkopo ambex.lv. Šī politika neattiecas uz informāciju, kas savākta bezsaistē vai izmantojot citus kanālus, izņemot šo vietni.
Piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai un piekrītat tās noteikumiem.

Privātuma politika